Športové návštevy na Lipke

Dátum: 13.4.2023 Autor: ZŠ Lipová 13

Naša škola opäť potvrdila, že miluje šport a fandí všetkým športovcom v našom meste. Naše pozvanie prijali a s radosťou nás navštívili ozajstní profesionálni hráči basketbalu a futbalu.

Porozprávali prváčikom niečo o ich športe a v rámci pohybových hier si s deťmi zasúťažili a predviedli im svoje zručnosti. Obrovským zážitkom bolo strieľať penalty brankárovi nášho A mužstva FK SNV, či zahrať si basketbalový zápas proti Spišským rytierom z BK 04 AC LB SNV.

Deti si odniesli okrem krásnych zážitkov aj malé darčeky v podobe tričiek, kľúčeniek, podpisových kartičiek a lístkov na zápasy, aby mohli prísť so svojimi rodičmi fandiť priamo na zápas.

Aj takýmto spôsobom sa snažíme v deťoch vzbudiť záujem o šport a pohybové aktivity a chceme sa obom športovým klubom poďakovať za spoluprácu.