Úspech v TESTOVANÍ

Dátum: 16.6.2022 Autor: ZŠ Lipová 13

Žiaci deviateho ročníka si v mesiaci apríl overili svoje získané vedomosti v testovaní T9. Aj napriek tomu, že v školskom roku 2021/22 bolo vzdelávanie nepriaznivo ovplyvnené situáciou v súvislosti s ochorením Covid-19, naši deviataci svojou ctižiadostivosťou, odhodlaním a plným nasadením dokázali prekonať v predmete matematika všetky mestské školy a dosiahli najlepší výsledok! Zároveň svojimi vedomosťami predčili aj celoslovenský priemer. V predmete slovenský jazyk sa zaradili do chvályhodného priemeru a rovnako sa umiestnili nad tým celoslovenským.
Gratulujeme našim žiakom a držíme im palce, nech sa im rovnako dobre darí v ďalšom štúdiu na stredných školách.
Vďaka patrí aj ich pani učiteľkám, ktoré aj napriek nevyhnutnému dištančnému vzdelávaniu dokázali žiakov kvalitne pripraviť na testovanie. Obdivuhodné výsledky sú toho najlepším dôkazom. 

Viac informácii: https://dataportal.nucem.sk

 


 

Partneri

Kontakt

Základná škola
Lipová 13
052 01 Spišská Nová Ves

Telefón: +421 53 442 62 41
Email: skola@zslipovasnv.sk

GPS: 48.9360504, 20.5636104