NA LIPKE SA ZAČALI STAVEBNÉ PRÁCE

Dátum: 13.4.2022 Autor: ZŠ Lipová 13

Dnes na našej škole odštartovali práce v súvislosti s výstavbou multifunkčného športového ihriska.

"Veľmi sa teším, že na Základnej škole na Lipovej ulici vyrastie nové, moderné a viaúčelové športové ihrisko, ktoré bude určené prioritne pre našich žiakov, ale využiť ho bude môcť aj široká verejnosť zo sídliska Tarča či ďalší športuchtiví občania Spišskej Novej Vsi. Do prevádzky by sme ho chceli uviesť už v lete tohto roka. Chcem sa aj touto cestou poďakovať poslancom mesta Spišská Nová Ves, aktívnemu štátnemu tajomníkovi pre šport Ivanovi Husárovi, ako aj Dušanovi Šaradínovi a Fondu na podporu športu pod ministerstvom školstva, kde sme uspeli s našou kvalitne pripravenou žiadosťou," uviedol riaditeľ ZŠ na Lipovej ulici Ivan Kurilla.