Zápis prváčikov

Dátum: 19.3.2022 Autor: ZŠ Lipová 13

Riaditeľstvo Základnej školy, Lipová 13 v Spišskej Novej Vsi oznamuje rodičom, že zápis žiakov do 1. ročníka na školský rok 2022/2023 sa uskutoční dňoch  od 1. – 7. apríla 2022.

Zápis bude prebiehať

  • Elektronicky - elektronická prihláška bude prístupná na stránke školy 1. apríla 2022 o 8.00 hodine.
  • Ak  zákonný zástupca nemá možnosť so základnou školou komunikovať elektronicky, môže prísť  vyplniť prihlášku osobne (bez prítomnosti dieťaťa) do základnej školy v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 17.00 hod.  Zákonný zástupca dieťaťa predkladá  rodný list dieťaťa, občiansky preukaz. 

Elektronickú prihlášku vyplní aj zákonný zástupca dieťaťa, ktorému bolo vydané rozhodnutie o odklade povinnej školskej dochádzky v minulom školskom roku.

Overenie údajov v elektronicky podanej prihláške sa uskutoční v priestoroch školy koncom apríla s milým prekvapením pre budúcich Lipáčikov. Rodičov budeme informovať prostredníctvom webovej stránky a emailom.

Školský obvod (ulice):

Lipová, Gaštanová, Topoľová, Brezová, Dubová, Vyšný Hámor, Kamenný obrázok, Hájik, Javorová, Agatová, Sadová, Tepličská cesta, Pod Tepličkou

Ferčekovce – Čergovská, Detvianska, Dunajská, Gemerská, Inovecká, Karpatská, Kysucká, Laborecká, Liptovská, Magurská, Muráňska, Nitrianska, Oravská, Pieninská, Podunajská, Pohronská, Považská, Predná Huta, Rajecká, Spišská, Šarišská, Trenčianska, Turčianska, Zemplínska, Trnavská, Tatranská

​​​​​​

 


 

Partneri

Kontakt

Základná škola
Lipová 13
052 01 Spišská Nová Ves

Telefón: +421 53 442 62 41
Email: skola@zslipovasnv.sk

GPS: 48.9360504, 20.5636104