Lipka pečie zdravotníkom!

Dátum: 22.12.2021 Autor: ZŠ Lipová 13

S ušľachtilou iniciatívou napiecť zdravotníkom prišli pedagógovia Komenského inštitútu v Bratislave. Táto myšlienka nás pedagógov zo ZŠ Lipovej ulice oslovila natoľko, že sme nezaváhali ani chvíľu a chopili sa výzvy s nadšením. Dňa 20. 12. 2021 sa v našej škole zrealizovalo pečenie, pri ktorom sa vôňa škorice, klinčekov či iných dobrôt šírila naďaleko. Plné krabičky vianočného pečiva sú pre nás úspešným výsledkom splnenia nášho cieľa – potešiť a obdarúvať našich zdravotníkov. Týmto gestom im chceme prejaviť vďaku za ich náročnú a vyčerpávajúcu prácu, zvlášť v tejto neľahkej situácii. Poďakovanie patrí aj zamestnancom RÚVZ v SNV, ktorí sú nám dobrými radcami v zložitej situácii. Povzbudzujeme ich a zasielame odkaz: My, učitelia, stojíme pri vás a za všetko vám ďakujeme! Krásne Vianoce a úspešný Nový rok praje Kolektív ZŠ Lipová ul.

Zdroj: Správy RTVS - Televízny videoarchív - RTVS.sk

Zdroj: Učitelia zdravotníkom - Portál Spišská Nová Ves - TV Reduta (snv.sk)