Deň študentstva

Dátum: 13.12.2021 Autor: ZŠ Lipová 13

Pri príležitosti Dňa študentstva sa konalo stretnutie primátora nášho mesta Pavla Bečarika s úspešnými študentmi škôl, medzi nimi aj žiačkou našej školy Biancou Čaplovou. Slávnostné oceňovanie, tohto roku z dôvodu pandémie, prebehlo netradičným spôsobom, a to online formou.

Pán primátor v príhovore vyzdvihol úspechy všetkých študentov, ktorí sú ochotní urobiť niečo naviac, nielen pre seba, ale aj pre svoju školu a svoje mesto. Za to im patrí obdiv a poďakovanie. Zároveň zdôraznil, že vedomosti budú vždy patriť k najcennejším atribútom úspechu vo všetkých oblastiach ľudského snaženia.

A tak, aspoň pomyselne, prostredníctvom riaditeľa našej školy PaedDr. I. Kurillu, ktorý Biance Čaplovej potriasol rukou, poďakoval jej za snahu, odovzdal ocenenie a zablahoželal k úspechu.

Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy. Zároveň prajeme veľa úspechov aj do nasledujúcich súťaží!