Korčuľovanie

Dátum: 10.11.2021 Autor: ZŠ Lipová 13

Žiaci 2.A triedy sa minulý týždeň zúčastnili školských športových aktivít pričom strávili 4 pekné dni na zimnom štadióne. Tento krát si osvojovali športové zručnosti z korčuľovania. Deťom sa venovali profesionálni tréneri, ktorí im pomáhali s prvými pohybmi na korčuliach. U tých skúsenejších rozvíjali už osvojené korčuliarske zručnosti. Proces učenia prebiehal prostredníctvom rôznych zábavných hier a súťaží, ktoré sa deťom mimoriadne páčili. Napriek drobným boľačkám a pádom sa deti premohli a korčuľovaniu sa venovali s nadšením a úsmevom. Výsledkom výbornej práce trénerov a odhodlania detí je to, že aj tí, ktorí stáli na korčuliach prvý krát sa v posledný deň kurzu pohybovali na korčuliach samostatne. Odmenou za ich námahu im bol diplom a sladkosť na doplnenie vynaloženej energie.