Urobme krásne Vianoce!

Dátum: 13.11.2023 Autor: ZŠ Lipová 13

Milí Lipáčikovia,

v tomto predvianočnom čase sa LIPKA rozhodla urobiť krásne Vianoce rodinám s deťmi v nepriaznivej životnej situácii, seniorom a ľuďom v núdzi. Pozývame VÁS zapojiť sa do zbierky „KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK“  a do zbierky ŠTEDRÝ ADVENT, ktorú organizuje Mesto Spišská Nová Ves.

A ČO ZBIERAME?

niečo sladké /keksy, perníčky, čokoláda/
niečo slané /tyčinky, krekry, praclíky/
niečo teplé /čaj, horúca čokoláda, káva/
niečo mäkké /rukavičky, ponožky, šál/
niečo voňavé /sprchový gél, krém, parfum, mydlo, šampón, zubná kefka, zubná pasta, toaletný papier/
niečo na podporu čistoty /pracie prostriedky, čistiace a dezinfekčné prostriedky do domácnosti/
niečo na zábavu / knižka, krížkovky, časopis/
niečo zo srdca /pohľadnica, obrázok, anjelik/
niečo trvanlivé  /olej, cukor, soľ, strukoviny, múka, detská krupica, trvanlivé mlieko,  konzervy, paštéty, cestoviny, ryža, džemy, kečup, sušené polievky či jedlá, detské výživy, piškóty pre deti/

Tovar musí byť označený dátumom spotreby, v nepoškodenom balení. Nie domáca výroba, nie pred ukončením doby spotreby.

Svoje dary môžu žiaci I. stupňa priniesť p. uč. Júlii Domikovej a žiaci II. stupňa p. uč.  Ingrid Mackovej do 24.11.2023.

VŠETKÝM VÁM VOPRED ĎAKUJEME ZA PREJAVENÚ ŠTEDROSŤ!