Nočný život Lipáčika

Dátum: 1.11.2023 Autor: ZŠ Lipová 13

Naša Lipka poskytuje výchovu a vzdelávanie už krásnych päťdesiat rokov. Práve v tento narodeninový školský rok sa 27.10. stala aj miestom pre ohromné dobrodružstvo . Žiaci druhého až šiesteho ročníka zažili deň a noc plnú zážitkov, ako jedna veľká rodina. Spoznali veľké množstvo kamarátov, naučili sa spolupracovať v skupinách a dozvedeli sa zaujímavé informácie o zvieratách, ktoré si overili v rýchlostnom kvíze. Svoju odvahu ukázali pri nočnej šifrovačke s baterkami v rukách . Zábava pokračovala na tanečnej párty, kde sa nám predviedli rôzne masky. Na záver sa deti pobrali do pripravených tried a dokázali, že prespať sa dá aj na nafukovačkách a karimatkách v teplých spacích vakoch. O hladné brušká sa žiakom postarali pekáreň Paciga a reštaurácia Emen gastro house, ktorí nám sponzorsky poskytli čerstvý chlebík a sladké buchty, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Veríme, že deti si domov odniesli množstvo pekných zážitkov a spomienok.