Milí moji štvrtáci!

Dátum: 29.6.2021 Autor: ZŠ Lipová 13

Ďalší školský rok je za nami, no pre vás štvrtákov sú to posledné dni strávené na prvom stupni. Štyri roky nášho spoločného putovania ubehli veľmi rýchlo. Nastal okamih, keď v nás ožívajú radostné a možno aj menej šťastné spomienky na štyri  roky strávené na prvom stupni. Od prvej chvíle, keď ste prekročili prah školy ako prváci, snažili sa vám byť oporou vaši rodičia, učitelia aj pani vychovávateľky.

Ani sme sa nenazdali a už sa pomaly chystáte na druhý stupeň. Opäť možno príde strach, neistota. Musíte si zvykať na nových učiteľov, ba aj na vyučovacie predmety, ktoré už nebudú také jednoduché ako tie na prvom stupni.

Do vašich ďalších dní vám prajem veľa úspechov a vytrvalosť ísť za svojím cieľom až do úspešného konca.

Vaša triedna učiteľka Bianka Tirpáková